Doświadczenie ludzi, którzy go pili, pokazuje, że to naprawdę działa. Przygotuj najsilniejszy spalacz tłuszczu wśród napojów.

Najlepszy spalacz tłuszczu wśród napojów: z doświadczenia ludzi, którzy go wypróbowali, wiadomo że naprawdę działa!

Podczas redukacji, czyli po tym jak sami lub z pomocą specjalisty wyliczymy swoje zapotrzebowanie kaloryczne w ciągu dnia i dostarczamy ich organizmowi mniej niż powinniśmy  – bardzo ważne jest pilnowanie diety oraz nawodnienia.

Picie odpowiedniej ilości wody daje zmniejszone ryzyko odwodnienia organizmu, szczególnie w okresie letnim. Przedstawiony napój, nazywany „pożeraczem tłuszczu”, pomaga w osiągnięciu wyznaczonego sobie celu – utraty wagi.

Ludzie po 7 dniach byli zarówno tak samo zaskoczeni jak i zachwyceni. Dlaczego? Po pierwsze efekt był widoczny gołym okiem po tygodniu. A po drugie, obwód pasa zmniejszał się co dawało efekt spadku wagi.

Do przygotowania napoju potrzeba:

  • główny składnik – woda
  • świeża mięta
  • 1 cytryna
  • 1 ogórek
  • korzeń imbiru

Przygotowanie:

Przede wszystkim potrzebny będzie blender.

Wszystkie składniki należy dokładnie umyć oraz pokroić, najlepiej na małe kawałki i cienkie plasterki.

Po zblendowaniu wymieszać z wodą. Kiedy konsystencja będzie odpowiadała i stanie się jednolita koktajl należy przecedzić przez sitko.

Dlaczego właśnie te składniki?

Imbir – wspomaga spalanie tłuszczu w jamie brzusznej oraz wchłanianie w jelicie cienkim.

Cytryna – doskonałe źródło witaminy C. Wspomaga rozpoczęcie trawienia, co daje efekt nie tylko szczuplejszej sylwetki ale i mocnej poprawy zdrowia.

Mięta – koktajle na bazie mięty tłumią uczucie głodu. Jako idealny ziołowy wspomagacz odchudzania przyspiesza metabolizm oraz ułatwia trawienie.

Ogórek – warzywo niskokaloryczne, które w zasadzie składa się tylko z wody. Dzięki temu uczucie sytości jest bardzo szybkie. Dodatkowo usuwa nadmiar sodu, przez który zbiera się woda w organizmie.

Wszystkie te składniki to świetny wybór przy robieniu koktajli oraz dla każdej osoby, która próbuje zredukować swoją masę ciała.

error: Content is protected !!