Rewolucja w treningu brzucha i talii – 4 ćwiczenia, 15 minut dziennie, i efekty są natychmiastowe.

Marzenie o smukłej sylwetce, płaskim brzuchu i talii osy jest czymś, o czym wiele pań myśli. Nie jest konieczne zapisywanie się na siłownię, aby osiągnąć ten cel.

Wystarczą krótkie, piętnastominutowe ćwiczenia w domowym zaciszu, dołączona do tego zdrowa dieta, a efekty będą widoczne szybciej, niż się spodziewacie. Kluczem jest regularność: codzienne, 15-minutowe ćwiczenia przez 30 dni.

Zaczynamy od unoszenia nóg, trzymając je napięte, wraz z mięśniami brzucha i talii. Następnie, w pozycji leżącej, nogi unosi się do góry, utrzymując je przez 2-3 sekundy, po czym przekłada na bok. Ważne jest wykonanie 3 serii tego ćwiczenia.

Rozciąganie jest równie istotne. Siedząc na macie z nogami rozstawionymi szerzej niż ramiona, należy obracać ramiona o 90 stopni, a potem próbować dotknąć przeciwległą stopę. Powtarzać 30 razy na każdą stronę. Po zakończeniu ćwiczeń nie zapomnijcie o wyprostowaniu pleców!

Kolejne ćwiczenie wymaga użycia hantla. Siedząc na podłodze z ugiętymi kolanami, trzymając hantel przed sobą, należy przechylić się do tyłu, wyciągając ramiona i wykonywać obroty w lewo i prawo, 30 razy w każdą stronę, pamiętając o napinaniu mięśni.

Aby zająć się boczkami, usiądźcie na boku, unieście biodra, licząc do 8-10, wyrzucając wolne ramię do góry, jak na zdjęciu. Powtórzcie to 15 razy na każdą stronę.

Ćwiczenie wydające się trudne to leżenie na brzuchu z uniesionymi rękami i nogami, oraz delikatne podniesienie głowy. Wykonujcie dwie serie po 10 razy, utrzymując pozycję przez 20 sekund.

Codzienne ćwiczenia przez 15 minut są wystarczające, aby zobaczyć efekty w ciągu miesiąca.

error: Content is protected !!