Ta metoda leczenia pozwala uwolnić się od bólu w ciągu zaledwie 10 minut. Jako środek zapobiegawczy przeciwko bólowi nerwu kulszowego.

W ciągu zaledwie 15 minut ból nerwu kulszowego znika To jest możliwe. Jest to możliwe dzięki prostej metodzie rosyjskiego lekarza, która od wieków jest stosowana przez pacjentów zmagających się z tym problemem!

Najdłuższy nerw w organizmie, nerw kulszowy, znajduje się na końcu kręgosłupa. Jego zapalenie może być odczuwalne od żeber do kolan. Wśród innych objawów można wymienić także zapalenie nerwu kulszowego:

  • Siedzenie może powodować dyskomfort
  • Dyskomfort w nogach
  • Objawy takie jak ból pleców, szyi i ramion.

Istnieje skuteczna metoda leczenia, która przyniesie Ci ulgę w ciągu zaledwie 10 minut.

Ból nerwu kulszowego jest nieprzyjemny, a nawet może pogorszyć stan osób cierpiących na tę dolegliwość. Łatwo jest wyobrazić sobie lub zrozumieć ból odczuwany w nerwie kulszowym. Ten rodzaj bólu jest często nagły i trudny do przewidzenia. Może nawet uniemożliwić wykonywanie codziennych czynności przez kilka dni.

Dobrym pomysłem jest wypróbowanie tej metody leczenia przed pójściem spać.

Przygotowanie:

Do dużej miski wlej około 10 litrów gorącej wody. Woda powinna być zdatna do picia. Nie powinna być ani zbyt gorąca, ani zbyt zimna. Powinna być wystarczająco ciepła, aby ogrzać stopy. Do wody dodaj szczyptę soli i 0,5 litra octu z jabłek. Wymieszaj oba składniki w wodzie.

Zanim zaczniesz moczyć stopy, pozwól mieszance ostygnąć. Następnie wyjmij stopy i umyj je przy użyciu przygotowanej mieszanki. Osusz je ręcznikiem, a następnie połóż się na łóżku. Utrzymuj stopy w cieple, aby złagodzić ból nerwu kulszowego.

Ciepłe kapcie lub skarpety należy założyć następnego dnia po wstaniu z łóżka. Nigdy nie należy chodzić boso po zimnych powierzchniach,

Jak często powtarzać czynność?

Aby uzyskać lepszy efekt, zabieg należy powtarzać sześć razy w roku (6 miesięcy). Jeśli ból nie ustępuje, zaleca się przedłużenie czasu trwania zabiegu. Najważniejsze jest dobre zdrowie!

error: Content is protected !!