Poznaj liczne sygnały, które nam wysyłają: Anioł Stróż jest zawsze przy nas, chociaż nie zawsze czujemy jego obecność.

Anioły, czyli duchowe istoty, które przebywają wśród ludzi i starają się nawiązać z nami kontakt.

W tym celu wysyłają sygnały, które często nie są rozpoznawane za pierwszym razem, bo wydają się przypadkiem lub zbiegiem okoliczności. Z biegiem czasu sygnały są częstsze i zwiększają swoją intensywność.

O wsparciu i miłości, jakimi darzą nas anioły, świadczą symboliczne znaki, które być może dostrzeżesz jeśli poprosisz je o wsparcie lub zadasz pytanie. Zdarza się także, że anioły same postanowią przypomnieć o swojej obecności przy Tobie.

Można wyróżnić 7 znaków tego, że Anioł Stróż chce nawiązać z tobą kontakt:

Muzyka

Jasnym znakiem od Twojego anioła będzie słyszenie anielskich śpiewów lub innych zachwycających dźwięków, których pochodzenia nie jesteś pewien.

Chmury

Chmura przypominająca kształtem anioła jest jasnym znakiem tego, że Twój anioł jest obok i pragnie, żebyś rozpoznał jego obecność.

Dzieci i zwierzęta

Zwierzęta i dzieci w obecności aniołów zachowują się swobodnie i łatwo dostrzegają ich obecność. Jeśli w twoim otoczeniu przebywa dziecko, które śmieje się, patrząc w sufit, zawzięcie spogląda w niebo lub radośnie patrzy na coś, czego nie widać, świadczy to o obecności anioła.

Błysk światła

W przypadku gdy zauważasz niewyjaśnione mieniące się światło, błysk koloru lub kule światła, oznacza to, że Twój Anioł Stróż jest w pobliżu. W takim wypadku powinieneś/powinnaś zamknąć oczy, zrelaksować się i głęboko oddychać, ponieważ anioł właśnie pracuje nad Twoim uzdrowieniem, odmłodzeniem i podniesieniem na duchu.

Pióra

Znalezione pióro, które leży na Twojej drodze, również może świadczyć o obecności anioła. Za pomocą tak prostej rzeczy Twój anioł uzmysławia Ci, że Cię kocha, wspiera i zawsze jest blisko. To oczywisty powód do szczęścia, ponieważ masz anielskiego opiekuna.

Monety

Drobne monety, które zdaje się, że znajdujesz nadzwyczaj często, oznaczają, że Twój anioł cię prowadzi, a także wspiera i oczywiście kocha.

Perfumy

Bliskość anioła rozpoznać można w sytuacji, w której czujesz przyjemny, słodki zapach, który ma niemożliwe do zidentyfikowania źródło.

error: Content is protected !!